BB&G forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

účast na fóru

2 posters

Goto down

účast na fóru Empty účast na fóru

Příspěvek  ladynka Tue May 26, 2009 9:34 pm

Psal jsem prmovi a myslím že i mech_cz, že nebudeme dělat dvě registrace. Já za magooora a mech_cz za šmajdalfa. Myslím že byste měli zlepšit dualovskou komunikaci. Nedávno se mě prm ptal proč jsem někoho přijal a já to před tím s ním probíral ve žluté. Jenže to bylo s tebou a tys mu to vůbec neřekl. Předtím jsem odešel z aliance, že se s prmem neradím a přitom jsem mu přeposílal úplně všechno. Ale opět zřejmě došlo k tomu, že jsi to přečetl ty a prmovi se to nedostalo do ruky. Jestli ovšem požadujete obě registrace neprodleně tak učiníme.
Děkuji za info. 40 lidí je bomba to budou akcičky už se těším.
ladynka
ladynka

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 18. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

účast na fóru Empty Re: účast na fóru

Příspěvek  prm-dual Tue May 26, 2009 10:29 pm

Prmovi se dostava vsechno do ruky , tak mi prosimte nerikej ze mu nejake informace nereknu. DIK Wink . Jinak kdybych chtel po magooorovi registraci tak mu napisu zlutou to je snad jasny. Vim ze je to tvuj syn proto sem vedel ze jeden staci bejt na foru a u smajdalfa to plati stejne jak u tebe .

myslim si ze si nikdo nepamatuje veci pred 2 mesicema.tak mu nemuzes mit za zle ze se zepta.

Jinak k tomu ze si odesel z aliance, to je myslim si ze uz davno za nama , takze nevim proc vytahovat starou vec, ale jestli chces tak to uz je na tobe Smile

Jinak taky si myslim ze 40lidi kteri chodej pravidelne na forum je uspech

A jetsli myslis alexandrise, tak o nem nevim ze by si psal zlutou mozna to slo prez skype, ale ja osobne nevim o alexandrovi ze by si psal zlutou, mozna jo veci stare 2 mesice si nepamatuju . A predtim nez si odesel z vedeni tak sem se vubec nestaral o veci ohledne aliance
prm-dual
prm-dual
Admin

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 16. 05. 09

https://bbag.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru