BB&G forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliance ignorantů

+9
čáča
milanex
joma
Marasjakcip
prm
Pavel-cz
Paradox
Beeecko
Kon-dom
13 posters

Goto down

Aliance ignorantů Empty Aliance ignorantů

Příspěvek  Kon-dom Wed Jun 10, 2009 7:52 pm

Je to necele 4 dny co jsem dobil jednu ves ke které jsem psal v HZ aby ste mi ji pár dní nechali napokoji, před i poté jsem psal jednotlivcům s prosbou o totéž, myslíte že si odnáším? Opět ikdyž už jsem několikrát prosil, ti samí pořád chodí a užívají si plody mé práce, dotěď jsem nikomu z jeho farem nic nevzal, odteď stejně jako spouta mích super aliančníků přiživujících se na jiných budu projíždět výpisi útoků v alianci a na ty cizí farmy vyrážet, nejsem sám kdo má tento broblém.


Příjemnou hru(obvzláště germánům) přeje Kon-dom
Kon-dom
Kon-dom

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 17. 05. 09
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Beeecko Wed Jun 10, 2009 10:46 pm

adresuj to přesně, napiš jména, ať víme, kdo je nenažranej .o)
Beeecko
Beeecko

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 17. 05. 09
Age : 47
Location : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Paradox Wed Jun 10, 2009 11:38 pm

Kon-dom napsal:Je to necele 4 dny co jsem dobil jednu ves ke které jsem psal v HZ aby ste mi ji pár dní nechali napokoji, před i poté jsem psal jednotlivcům s prosbou o totéž, myslíte že si odnáším? Opět ikdyž už jsem několikrát prosil, ti samí pořád chodí a užívají si plody mé práce, dotěď jsem nikomu z jeho farem nic nevzal, odteď stejně jako spouta mích super aliančníků přiživujících se na jiných budu projíždět výpisi útoků v alianci a na ty cizí farmy vyrážet, nejsem sám kdo má tento broblém.


Příjemnou hru(obvzláště germánům) přeje Kon-dom

Nebuď vztahovačnej na germány. Mohl jsis vybrat taky. Sprdni všechny a pošli výpisy kdo ti tam chodí. Jestli tam nemáš co loupit je možné že tam chodí taky lidi z jiných ali -(

Paradox

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 20. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Kon-dom Thu Jun 11, 2009 5:42 am

Ja osobně mám problémy s prm(spíše s jeho zástupem), redys, čača, a marasjakcip(ale s tim se dá alespoň domluvit. Logy z jejich útoků posílat nebudu je jich tam hromadu - Malis1 z KLH Chomutov. Rozhodl jsem se farmyt také cizí farmy, takže se omlouvám za to že "kážu vody a piji víno", ale je to nezbytné.
Kon-dom
Kon-dom

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 17. 05. 09
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Pavel-cz Thu Jun 11, 2009 4:54 pm

Kondom mam ten samej problem a seru na to resim to od vcera jednoduse kdyz nekoho rozbiju a ostatni samotne nenapadne to nachvili nechat tak tu farmu kompletne zkatuju do nuly a bude mit kazdej hovno a kdyz si tam nekdo da podpory tak at da prijdu o vse tak nebudu moct pomoci ali pri hromadne ali a pomalu zase dodelam vojsko a pokracuju v niceni a je klid vzdyt to je jen hra a pokud si nekdo nesedne na tu svou kebuli a nechape to tak snim stejne nic neudelas tak to jednoduse katuj a nic a mas klid je to jen hra

Pavel-cz

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 17. 05. 09
Age : 46
Location : Florida (USA)

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Kon-dom Thu Jun 11, 2009 8:16 pm

Ano mas pravdu, to je jedno řešení...

Ale našel jsem lepší-vybírám farmy jako to dělají oni(a hlavně jim), a musim říct že se mi docela daří(docela dost), když to budeš dělat taky budeš z toho mít určitě víc než dobrý pocit ze zkatované vsi, je to sice pracnější ale stojí to zato. Je to po chvíly přestane bavit a poté se konečně zavedou alianční pravidla.
Kon-dom
Kon-dom

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 17. 05. 09
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  prm Fri Jun 12, 2009 6:27 pm

Kon dome, ja na s11 hrál za římana a nevybíral jsem taky nic a proto jsem tady za germána.

My jsme si armu u několika hráčů taky rozbili a nikdo nám právo na výběr surek nedal a proto to neřeším.
A co nám závidíš, aktivitu???

Jinak pro tvou informaci, na dukaz rozbitých jednotek koukni na utočníky servru, stačí první stránka 1-20.

Jinak, my pomáháme taky hráčům vymlátit oazy a to nebyl jen jeden takže si myslím, že pro ali toho děláme taky dost. Buď více aktivní a uvidíš, že uspěchy se dostaví, u mně to na s11 tak bylo.

prm study
prm
prm
Admin

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 16. 05. 09
Age : 50

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  prm Fri Jun 12, 2009 6:29 pm

Jo a další věc, pokud jsme ignoranti a nelíbí se ti tu tak Tě tu nikdo nedrží...... Sad
prm
prm
Admin

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 16. 05. 09
Age : 50

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Marasjakcip Fri Jun 12, 2009 8:37 pm

No chápu každýho kdo neni germán, že se dost zlobí. Ale to je bohužel každýho věc za koho šel bojovat. Kondom domlátil jednu ves kousek ode mně. Domluvili jsme se, že mu tam chodit nebudu. Ale když vidim jak tam na konec stejně každej lítá, tak mi to nedalo a už tam lítam taky. Hlavně když vidim, že si dotyčný staví vojáky. Takže ono to je fakt těžký se udržet. Idea
Marasjakcip
Marasjakcip

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Pavel-cz Sat Jun 13, 2009 12:18 am

no a ja na hadani a pravidla prdim a pekne si katuju strasne me to bavi a jak dokatuju ves zase si nejakej terc najdu libi se mi jak se vyprazdnuje mapa od smeti affraid

Pavel-cz

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 17. 05. 09
Age : 46
Location : Florida (USA)

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Paradox Sat Jun 13, 2009 1:26 am

Tak přemejšlím jestli je tohle důležité-celá tahle debata.
Každej z nás může požádat vedení o hlasování o nějakém problému. Dle účasti a výsledku se stanoví pravidlo a kdo ho nedodrží bude perzekuován.
Navrhuju hlasovat: Hájit farmy 1 týden pro toho kdo je dobije
Nehájit a loupit všichni

A bude jasno. Zatím bylo kolem toho napsáno hromady hovadin a výsledek žádnej affraid affraid affraid affraid affraid

Paradox

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 20. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  prm Sat Jun 13, 2009 5:15 am

ja bych souhlasil, je tu ještě jedna maličkost, jak to chceš řešit s Těmi, co to poruší a další věc, pokud to nebudeš točit furt dokola, tak Ti tam polezou jiné aliance.....
prm
prm
Admin

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 16. 05. 09
Age : 50

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  joma Sun Jun 14, 2009 7:42 am

prm napsal:ja bych souhlasil, je tu ještě jedna maličkost, jak to chceš řešit s Těmi, co to poruší a další věc, pokud to nebudeš točit furt dokola, tak Ti tam polezou jiné aliance.....
Než rozbít nějakou ves sám a pak narokovat dobu hajení je nesmysl,hráči budují obranu, prostaví surky, spíš bych navrhoval skupiny jak mame rozdeleny a tam spolupracovat a společně farnit a rozdelit suroviny dle ztrát , udelat si zastupy a hrát to kolektivně.
V travianu zahyne časem i SILNÝ JEDINEC.

joma

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 17. 05. 09
Location : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  milanex Mon Jun 15, 2009 8:09 am

No po pravde, ja podobnej problem resil i v jine ally...Hrac vyplachlo je treba gal a vybiral to tady vsem...
Ono je to spis o tom, ze si musis uvedomit vyhody tve rasy...
Nenazval bych to problem, ale vim ze hraci v mem okoli maji urcite vetsi armu a pokud to dobre toci dokola tak si v okoli moc neskrtnu, proto to resim bleskama a litam nekam kam to ma german treba 2nasobnej cas nez ja... Musim rict ze s uspechem... Mam najednou 2nasobny prijmy z kradezi a jsem vcelku spokojenej...

Neco jinyho je pokud si nejakyho hrace pripravis na farmeni, ale pokud je tvuj spoluhrac slusnej tak se s nim da opravdu domluvit aspon na tydennim pravu farmeni...
Mam treba farmu ze ktere denne vytahnu tak 20K surek a sem spokojenej a dohoda plati...

Nevim co poradit rimanum, ti opravdu musi jet spis na surky...
Ale ta vyhoda dvou staveb je obrovska...

milanex

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  čáča Mon Jun 15, 2009 10:24 am

jen tak na okraj, na tvojí farmu jsem ti šel jednou nebo dvakrát po tvojí zprávě, ještě navíc jsem to nebyl já ale moje duálka, tímto jí nechci obvinit, je to moje vina že jsem neinformoval , takže nás do jednoho pytle nedávej , jestli ti jde o těch 8k surek nebo kolik to bylo tak ti je pošlu jestli máš odvahu a ozveš se!!

připojuji se k názoru že každá rasa má svoje výhody ... myslím, že každý si mohl vybrat tu svojí na začátku hry a byl tam celkem zřetelný popis.. (prvňáček by pochopil) takže pokud máš chuť hrát útok, zabalto to tady a jdi hrát jako germán!!! určitě je to deprimující když si z farem neodnášíš žádné surky, ale nyní jsme už v době kdy se počet surovin do úkrytu prostě nevejde a tím pádem taky nakradeš..

zítra je 16. den v měsící a tudíž i den kdy se nám (nebo aspoň pro mě) otvírá tvou vymlácená farma ( uplynula týdenní lhůta )

mám k tobě dotaz, jak by si řešil situaci, když by v té farmě nebyly po vymlácení žádné suroviny ? informoval by si nějakého germána .. "běž to tam zkusit, já tam jako říman nic nevyberu, asi tam chodí někdo z jiný aliance a na mě nic nezbyde"

sem zvědavej na tvoje chování až zkusíš tuhle hru jako germán... pak se mi ozvi, rád si poslechnu jak říkáš nějakému aliančníkovi ... "já byl taky říman, vím jaký to je a proto ti nechám tu farmu a budu si farmit uplně jinde"

tvoje rozhořčení mi příjde jako by si hrál na svém písečku jako jednotlivec a né jako součást naší aliance..

lezeme si do zelí protože jsem moc blízko u sebe , ale nadruhou stranu je to i pro nás výhoda rychlejších podpor, a proto na nás nikdo nechodí.. záleží na každém co preferuje..každý si může vybrat!!!

čáča

čáča

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 18. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  milanex Mon Jun 15, 2009 10:32 am

To urcite nebylo pro me Very Happy

milanex

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Kon-dom Mon Jun 15, 2009 4:48 pm

Pro Caca: omlouvam se ne tobě, ale germánům jako rase, v tyhle části hry už ukryty ani nejsou, ale já jsem obklopen naší aliancía k potencialním farmám to mám docela dálky, takže než si stihnu neco odnést tak tam mezi tim někdo třikrát vlítne a většinou je to germán i když to nehraje roly.

Každý z nás má farmi co si vyrobil sám, problém je že si všichni do nich lezeme a všichni všem bereme suroviny, místo toho aby si každy hospodařil na svém-výsledek by byl stejný, možná lepší podle toho jak by hráč vybíral potenciální farmy a ne že se koukne do vypisu a tam si vybere, o tom to je a nemusely by vznikat takovéto hádky.

Jen mě mrzí že se tu neozvaly všichni co se mě ozvaly na žlutou aby řekli svůj názor.

Kon-dom
Kon-dom
Kon-dom

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 17. 05. 09
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  čáča Mon Jun 15, 2009 7:40 pm

tahle hra už je bohužel pro hráče kteří na to nemají celý den čas,ale mají chuť hrát a býti dobří moc profesionalizovaná .. buď se tomu musíš věnovat nebo nemůžeš řešit některé problémy..
obdivuju opravdu moc mgajdyho .. hraje to myslim prvním rokem.. řešil ten samý problém jako ty, ale ze začátku hry ..
dneska farmí přes milion surek týdně , někteří germáni mu můžou jen závidět co jako říman zvládne.. dneska se taky objevil v útočnících týdne :-D
celý je to prostě o čase .. podívej se na blázna truonga ..taky mě vybírá moje farmy , chodí uplně všude je to magor, no :-D počkej až začne chodit do školy , budeš mít víc příležitostí :-D a já taky :-D bounce

čáča

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 18. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  prm-dual Mon Jun 15, 2009 9:51 pm

caco , no nevim no, jelikoz budu chodit do pocitacove skoly , kde je neustalej pristup k internetu ( aj v hodine) Very Happy a to budu mit notebok Very Happy takze nevim nevim no Very Happy Twisted Evil Rolling Eyes
prm-dual
prm-dual
Admin

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 16. 05. 09

https://bbag.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  čáča Tue Jun 16, 2009 5:14 am

néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
affraid affraid affraid ty si prevít ... Mad Sad voni ti to zatrhnou Laughing

čáča

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 18. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  dedo123 Tue Jun 16, 2009 10:49 am

prme pak budeš učit nás Embarassed

dedo123

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 16. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  quaqhellp Tue Jun 16, 2009 12:07 pm

jediná šance je, že by jsme prm poslali na prázdniny někam, kde není elektřina..... ale on by si určo sebou vzal pojízdnou elektrárnu... Very Happy Very Happy Very Happy
quaqhellp
quaqhellp

Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  čáča Tue Jun 16, 2009 12:36 pm

prm sunny je hodnej , za to může truong pig , měli by sme ho vykatovat Basketball Rolling Eyes

čáča

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 18. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  prm-dual Tue Jun 16, 2009 11:08 pm

to jako vykatujes aj prma ? Very Happy to se prece nedela kdyz te odvezl domu lol!
prm-dual
prm-dual
Admin

Poèet pøíspìvkù : 106
Join date : 16. 05. 09

https://bbag.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Ojost Mon Jun 29, 2009 3:20 am

Já se omlouvám,ale po pravdě řečeno jsem trochu v lese!Je tady profi fórum,ale myslím,že než dojdu k tomu o čem jsem se chtěl vyjádřit,tak zapomenu minimálně polovinu.To je možná důvod,proč sem nechodí ten správný počet lidí?Strašně rád bych někam něco napsal,ale nevím přesně kam?(asi jsem totální blb) Embarassed .....To rozhodnutí:..,,bylo to tady,nebo ne" Basketball Nechci si vymýšlet hovadiny,ale jasnost a
tručnost nezavádí nikdy lidi do rozpaků.......,(můj názor) Idea

Ojost

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Aliance ignorantů Empty Re: Aliance ignorantů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru